Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi logo Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi; Basınköy Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No: 11 (E5 Karayolu Üzeri Airport Avm - 1. Kat) Bakırköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 465 38 74 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo İstanbul Bilişim Depo Nokta Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Erdal Çakır dedi ki:

    teslimat adresindeki yanlışlıktan dolayı kargom başka bir şubeye gitmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.