Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi
Telefon Numarası: 0212 241 52 92 - 0212 247 30 27
Adres: Merkez Mah. Hanimefendi Sok.No:59 A-B Bomonti

Şişli / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: bomonti@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi logo Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi; Merkez Mah. Hanimefendi Sok.No:59 A-B Bomonti Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 241 52 92 - 0212 247 30 27 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(2 Yorum)

  1. okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi diyor ki:

    YURTİÇİ GENEL MERKEZİ TARAFINDAN KARGO İÇİN 04.06.2015 VE 08.06.2015 TARİHLERDE BOMONTİ ŞUBESİNCE ALINMASI İÇİN KAYIT AÇILMIŞTI.ANCAK BU ZAMANA KADAR HENÜZ KARGOMUZ ALINMADI. HASTANEMİZE YAKIN OKMEYDANI ŞUBESİ İLE BOMONTİ ŞUBESİ ARANMASINA RAĞMEN CEVAP ALINAMAMIŞTIR.
    BİLGİNİZE SUNULUR. bu şikayet yeni yapılan bir şikayettir.


  2. MEHTAP AYDIN diyor ki:

    Bomonti şubesinde kargom 1 haftadır bekliyor ve telefonlarını gunde 10 defa arıyorum ama cevap veren yok,genel merkezi bile kaç defadır arıyorum ama hiçbir bilgi alamıyorum kargom hala teslim edilemedi ilk iş gününde teslim edilecek olarak görünüyor.1 haftadır hergün evde duracak birini ayarlamaya çalışıyorum.Nasıl bir ciddiyetsizlik bu anlayamadım.


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.