Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,83 - 6 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi logo Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi; Merkez Mah. Hanimefendi Sok.No:59 A-B Bomonti Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 241 52 92 - 0212 247 30 27 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Bomonti Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. YURTİÇİ GENEL MERKEZİ TARAFINDAN KARGO İÇİN 04.06.2015 VE 08.06.2015 TARİHLERDE BOMONTİ ŞUBESİNCE ALINMASI İÇİN KAYIT AÇILMIŞTI.ANCAK BU ZAMANA KADAR HENÜZ KARGOMUZ ALINMADI. HASTANEMİZE YAKIN OKMEYDANI ŞUBESİ İLE BOMONTİ ŞUBESİ ARANMASINA RAĞMEN CEVAP ALINAMAMIŞTIR.
    BİLGİNİZE SUNULUR. bu şikayet yeni yapılan bir şikayettir.

  2. MEHTAP AYDIN dedi ki:

    Bomonti şubesinde kargom 1 haftadır bekliyor ve telefonlarını gunde 10 defa arıyorum ama cevap veren yok,genel merkezi bile kaç defadır arıyorum ama hiçbir bilgi alamıyorum kargom hala teslim edilemedi ilk iş gününde teslim edilecek olarak görünüyor.1 haftadır hergün evde duracak birini ayarlamaya çalışıyorum.Nasıl bir ciddiyetsizlik bu anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.