Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi
Telefon Numarası: 0262 658 02 45
0262 658 02 47
Adres: Şekerpınar Mah. Hüseyin Demir Cad. No:10

Gebze / Kocaeli
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: sekerpinar@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi logo Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi; Şekerpınar Mah. Hüseyin Demir Cad. No:10 Gebze / Kocaeli adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0262 658 02 45 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi, telefon numarası, adresi, haritadaki yeri, nerede, iletişim bilgileri, şubenin güncel bilgileri, şube hakkındaki yorumlar ve bunun gibi kargo şubesi hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Kocaeli, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Muhammed karasu diyor ki:

    7 yildir yurtiçi kargoyla çalışmaktayım tek sorunsuz kargo şirketi diyebilirim lakin son 3 gündür gönderdiğim kargolarimin 8 tanesinden 4 kayıp şirket mud.nejla hanimi aradığımda tel.bakmiyor subeye gidiyorum elemanlar küfürlü konuşmalar lakayit hareketler karsilasiyorum sonradan öğrendigimde 8 yildir tanıdığım nejla hanimi görevden alışmış olup yerine bir beyefendi geçmiş beyefendinin malesef kendinden haberi olmayıp elemanların kimseyi takmadığıni görmekteyim ilk defa bu kadar rezillikle karşılaştım böyle giderse bırakmak zorunda kalacağım acil önlem alınması gerek yoksa şube şube olmaktan çıkmak üzere..


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.