Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi, telefon numarası, adresi, haritadaki yeri, nerede, iletişim bilgileri, şubenin güncel bilgileri, şube hakkındaki yorumlar ve bunun gibi kargo şubesi hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi logo Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi; Şekerpınar Mah. Hüseyin Demir Cad. No:10 Gebze / Kocaeli adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0262 658 02 45 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Şekerpınar Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Muhammed karasu dedi ki:

    7 yildir yurtiçi kargoyla çalışmaktayım tek sorunsuz kargo şirketi diyebilirim lakin son 3 gündür gönderdiğim kargolarimin 8 tanesinden 4 kayıp şirket mud.nejla hanimi aradığımda tel.bakmiyor subeye gidiyorum elemanlar küfürlü konuşmalar lakayit hareketler karsilasiyorum sonradan öğrendigimde 8 yildir tanıdığım nejla hanimi görevden alışmış olup yerine bir beyefendi geçmiş beyefendinin malesef kendinden haberi olmayıp elemanların kimseyi takmadığıni görmekteyim ilk defa bu kadar rezillikle karşılaştım böyle giderse bırakmak zorunda kalacağım acil önlem alınması gerek yoksa şube şube olmaktan çıkmak üzere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.