Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Acıbadem Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Acıbadem Şubesi
Telefon Numarası: 0216 345 24 05 - 0216 345 03 86
Adres: Acıbadem Caddesi, Acıbadem Mahallesi, No :26 (Acıbadem)

Kadıköy / İstanbul
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Acıbadem Şubesi Haritası


Aras Kargo Acıbadem Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Acıbadem Şubesi logo Aras Kargo Acıbadem Şubesi; Acıbadem Caddesi, Acıbadem Mahallesi, No :26 (Acıbadem) Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 345 24 05 - 0216 345 03 86 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Acıbadem Şubesi; adres, telefon numarası, kargo şube haritası

Aras Kargo’dan gönderdiğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulamak için, Kargo Takip linkini kullanabilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Aras Kargo, İstanbul

Aras Kargo Acıbadem Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Acıbadem Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. seda borak diyor ki:

    aras kargo acıbadem şubesi son derece sistemsiz ve karışık çalışıyor adıma gelen kargo için msj yolluyorlar.msj daki tel.arıyorum günlerdir kimse açmıyor yerini bilmiyorum internet kullanıcısı olmasam asla bulamam gidip oralara. okadar msj bırakmama rağmen geri dönen yok bu nebiçim çalışma sistemi anlayamadım…


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.