Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Köyiçi Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Köyiçi Şubesi
Telefon Numarası: 0212 596 05 40 - 0212 596 24 43
Adres: Yenikent Mah. 669 Sok. No:3/A

Büyükçekmece / İstanbul
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Köyiçi Şubesi Haritası


Aras Kargo Köyiçi Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Köyiçi Şubesi logo Aras Kargo Köyiçi Şubesi; Yenikent Mah. 669 Sok. No:3/A Büyükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 596 05 40 - 0212 596 24 43 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Aras Kargo, İstanbul

Aras Kargo Köyiçi Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Köyiçi Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Köyiçi Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Köyiçi Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(3 Yorum)

 1. Faruk ÇAĞLA diyor ki:

  Aras Kargo, Esenyurt Köyiçi şubesinden memnun değilim.Mecidiyeköyden adıma yollanan kargo adresime niye teslim edilmedi diye sorduğumda benim şubeye gidip teslim aldığımı söylediler, oysa teslim almadım. Fakat Mecidiyeköy şubesinde çalışan Cevher bey, Esenyurt şubesini arayarak kargomun yarım saat içinde adresime teslim edilmesini sağladı.İki şube arasındaki fark.


 2. aysel tip diyor ki:

  merhaba
  Ercan Bey sizi sabah erkenden kargomu iş adresime göndermeniz için bilgilendirmemize rağmen ne dönüş yaptınız nede telefonlarımızı açtınız sürekli meşgule attınız İlginiz için gerçekten çokk teşekkür ederiz


 3. Burcu diyor ki:

  Aramadan getirmişler işin yok bide kargonun peşinden koş..


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.