Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Megacenter Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Megacenter Şubesi
Telefon Numarası: 0212 640 18 10
Adres: Megacenter Gıda Sitesi C 29.Blok No:163

Gaziosmanpaşa / İstanbul
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Megacenter Şubesi Haritası


Aras Kargo Megacenter Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Megacenter Şubesi logo Aras Kargo Megacenter Şubesi; Megacenter Gıda Sitesi C 29.Blok No:163 Gaziosmanpaşa / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 640 18 10 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Aras Kargo, İstanbul

Aras Kargo Megacenter Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Megacenter Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Megacenter Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Megacenter Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. EMİNE diyor ki:

    KARGONUZU CUMARTESI GUNU ARAYIP KARGOYA PAKET VERMEK ISTEDIGIMIZI SOYLEDIK MEGA CENTER SUBESI YAKIN OLDUGUNDAN DOLAYI ORAYI ARADIK TAMAM DEDI ADRESIMI VERDIM GELEN GIDEN OLMADI TEKRAR ARADIM TELEFONA CIKAN ARKADASINIZ IKINCI KEZ ARADIGIMDA KIM OLDUGUMU NE OLDUGUNU SORMADAN BEN KARGO VERECEGIMI VE ARKADASLARIN GELMEDIGINI BILDIRDIM DIREK BANA GELECEKLER GELECEKLER DEDI O KADAR SAAT:18:16 HALA GELEN YOK VE PAKETIMINDE ACILEN ALINIP GIDILMESI GEREKEN PAKETTI SIZINLE DEVAMLI CALISAN BIRIYIZ BEN BOYLE BIR ÇALIŞMA SEKLI GORMEDIM KARGONUZDA


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.