Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Mücahitler Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Mücahitler Şubesi
Telefon Numarası: 0322 453 58 65 - 0322 458 13 39
Adres: Kurtuluş Mahallesi Karaisalı Cad. No:84/A Döner Apt. Zemin Kat

Seyhan / Adana
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Mücahitler Şubesi Haritası


Aras Kargo Mücahitler Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Mücahitler Şubesi logo Aras Kargo Mücahitler Şubesi; Kurtuluş Mahallesi Karaisalı Cad. No:84/A Döner Apt. Zemin Kat Seyhan / Adana adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0322 453 58 65 - 0322 458 13 39 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Adana, Aras Kargo

Aras Kargo Mücahitler Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Mücahitler Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Mücahitler Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Mücahitler Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Neslihan Köse diyor ki:

    aslında yorum değilde ricada bulunmak istiyorum lütfen ilgileniniz.DÜN Rahatsız bir oğlum var onu belli saattlerde okula götürmek zorundayım tam o saatlerde arkadaşlarınız kargo için gelmişler ama beni bulamamışlar tam 1,5 la 2,5 arası evde yoktu o saatlerde hemen aradım ama dönüş ve ilgilenme olmadı maruzatımı bildirdiğim halde bu gün bu saat oldu hala bekliyorum lüt fen ilgilenir misiniz


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.