Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Toros Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Toros Şubesi
Telefon Numarası: 0322 232 67 47
Adres: Kenan Evran Bulvarı 24.Durak İnanır Apt. Zemin Kat Adasa Sitesi Karşısı

Çukurova / Adana
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Toros Şubesi Haritası


Aras Kargo Toros Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Toros Şubesi logo Aras Kargo Toros Şubesi; Kenan Evran Bulvarı 24.Durak İnanır Apt. Zemin Kat Adasa Sitesi Karşısı Çukurova / Adana adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0322 232 67 47 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Adana, Aras Kargo

Aras Kargo Toros Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Toros Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Toros Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Toros Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

 1. gamze beken diyor ki:

  Yıllardan beri kurumsal olarak çalıştığımız Toros şubenin,

  Yöneticisi,tüm personeli ve kuryelerine; tüm gönderilerimizde özenli,saygılı ve özverili davranışlarından dolayı teşekkür ederim.Özellikle başta Mazhar Bey,Hatice Hanım,Dudu Hanım,Ali Bey ve Faik Bey alım saati geçmiş olsa dahi tekrar alım talebimizi geri çevirmemiştir.
  Gönderi teslimatlarında yaşanan sıkıntılı duruma acil çözüm üretebilmektedirler.Daha uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileklerimizle….

  Gamze Beken
  Guppy Pet Shop-Evcilal.com
  Mağaza Müdürü


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.