Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Mng Kargo Yakacık Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Mng Kargo Yakacık Şubesi
Telefon Numarası: 0216 451 94 23 - 0216 451 93 95
Adres: Cumhuriyet Mah. Çetin Sok. Karamanoğlu Apt. B Blok D: 8/6 (Yakacık)

Kartal / İstanbul
MNG Kargo Telefonu: 444 06 06
İnternet Sitesi: http://www.mngkargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: MNG Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Mng Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Mng Kargo Yakacık Şubesi Haritası


Mng Kargo Yakacık Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Mng Kargo Yakacık Şubesi logo Mng Kargo Yakacık Şubesi; Cumhuriyet Mah. Çetin Sok. Karamanoğlu Apt. B Blok D: 8/6 (Yakacık) Kartal / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 451 94 23 - 0216 451 93 95 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Mng Kargo

Mng Kargo Yakacık Şubesi Bilgiler

Mng Kargo Yakacık Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Mng Kargo Yakacık Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Mng Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Mng Kargo Yakacık Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Kahraman Altunoğlu diyor ki:

    Ben memnun kalmadım kusura bakayım kargo ücreti alıp ürünümü adresime teslim edilmedi ve tüketici haklarınada şikayet edeceğim bilginize


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.