Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Sürat Kargo Cennet Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Sürat Kargo Cennet Şubesi
Telefon Numarası: 0212 599 24 59
Adres: Cennet Mah. Turgut Reis Cad. No:45

Küçükçekmece / İstanbul
Sürat Kargo Telefonu: 0850 202 0 202
İnternet Sitesi: http://www.suratkargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Sürat Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla

Sürat Kargo Cennet Şubesi Haritası


Sürat Kargo Cennet Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Sürat Kargo Cennet Şubesi logo Sürat Kargo Cennet Şubesi; Cennet Mah. Turgut Reis Cad. No:45 Küçükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 599 24 59 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Sürat Kargo

Sürat Kargo Cennet Şubesi Bilgiler

Sürat Kargo Cennet Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo Cennet Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo Cennet Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(2 Yorum)

  1. tayfun diyor ki:

    subeye ulaşabilmek ne mümkün.
    telefonu açan yok kargomuzu kime soracağız bu sekilde hizmet olmaz


  2. Sadullah Kurtuldu diyor ki:

    ürün teslimide adreste bulunamadığımdan dolayı yakın bir bölgedeki yere ürünü teslim etmelerin söylediğimde olumsuz yanıt aldım sizin gibi büyük bir firmanın bu tarz davranışı karşısında hiç memnun kalmadımı belirtirim çok kötü bir hizmet olduğunu belirtirim


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.