Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

UPS Kargo Hadımköy Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: UPS Kargo Hadımköy Şubesi
Telefon Numarası: 0212 771 50 51
Adres: Hastane Mh. Burç Sk. Çağdaş Kent Site No:8/C

Hadımköy / İstanbul
UPS Kargo Telefonu: 444 00 66
İnternet Sitesi: http://www.ups.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Ups Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: UPS Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

UPS Kargo Hadımköy Şubesi Haritası


UPS Kargo Hadımköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

UPS Kargo Hadımköy Şubesi logo UPS Kargo Hadımköy Şubesi; Hastane Mh. Burç Sk. Çağdaş Kent Site No:8/C Hadımköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 771 50 51 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, UPS Kargo

UPS Kargo Hadımköy Şubesi Bilgiler

UPS Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Hadımköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Ups Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Mervenur Güven diyor ki:

    Kargo ile ilgili soru soracağım. Evden çıkmam gerekiyor tüm gün onları beklemek zorunda kalıyoruz bir saat aralığı isteyeceğim. Şubeyi arıyorum fakat her zamanki gibi kimse açmıyor yada meşgule atılıyor. Bu telefonlar açılmayacak ise telefon hizmeti kaldırılsın biz de aramayayım. Yoğunuz vs bunlar bahane. Hangi kargo şubesi olursa olsun şubeye gidip denk geldiğimde gözümle gördüm defalarca çalan telefona ya bakılmıyor yada açılıp kapanıyor meşgule düşsün diye. Çok yoğun iseler artı eleman alınsın o kısım beni ilgilendirmiyor. Ben bana yapılan hizmete bakıyorum. Kargo ne zaman gelecek?


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.