Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi
Telefon Numarası: 0216 487 37 00 - 0216 487 27 87
Adres: Akşemsettin Mh. Akgül Mh. İbrahim Efendi Sk. No:16/A

Sultanbeyli / İstanbul
UPS Kargo Telefonu: 444 00 66
İnternet Sitesi: http://www.ups.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Ups Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: UPS Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi Haritası


UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi logo UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi; Akşemsettin Mh. Akgül Mh. İbrahim Efendi Sk. No:16/A Sultanbeyli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 487 37 00 - 0216 487 27 87 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, UPS Kargo

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi Bilgiler

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Ups Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(3 Yorum)

 1. Lütfü Yücel diyor ki:

  Kardeşim kapıya kadar geliyorsunuz. İnsan bi arar dimi, geldik kimse yok. Yakınsanız gelebilir misiniz diye ve bugün cuma, kargo kaldı pazartesiye. Zor değil ya arayacaktı. Ya geliyorum derdim ya da kalsın pazartesi alırım derdim.
  Kargo Takip No : 1ZE000F46800080323


 2. cem diyor ki:

  merhaba,
  Kargom istanbula geldi. sultanbeyliğinden sarıgaziye gelemedi sizden ricam kargomun acil şekilde teslim edilmesidir.


 3. Fadime diyor ki:

  Penti den gelen kargom elime ulaştı ama neden içine bakılmiş kutum yırtılıp açılmış benim olan kargoyu açip içine bakamazsiniz anlamiyom diğer kargolarda gayet düzenli teslimat yapılırken UPS kargoyu hiç beğenmiyorum


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.