Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi
Telefon Numarası: 0212 639 33 60
Adres: Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cad. No: 34 / Yenibosna

Bahçelievler / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: cobancesme@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi logo Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi; Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cad. No: 34 / Yenibosna Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 639 33 60 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(4 Yorum)

 1. kevser yazıcı diyor ki:

  Telefonlar hiç bakılmıyor bilgi almak için biraz daha ilgi ve alaka lütfen


 2. kevser yazıcı diyor ki:

  1 haftadır sureklı aramama ragmen telefonlara bakılmıyor hala müşteri memnuniyeti sıfırın da altında artık .


 3. perihan diyor ki:

  her seferinde illaki bir sorun yaşıyorum. az önce ürün imzalı kaşeli teslim edildi diye mail ve mesaj geldi. elime geçen bir ürün yok. arıyorum 1 saattir açmıyorlar. ben ne yapacağım. insanı bu şekilde üzen ve özensiz çalışan bu insanları inşallah Allah daha fazla üzer..


 4. Gokhan Çobani diyor ki:

  Hayatımda ilk dafa kargo istedım “Yurtiçi Kargo” Yenibosna adresi olaşılmamış diyor, “Alıcıya adreste ulaşılamadığından, adrese bilgi notu bırakılmıştır.” diyor, her seferinde sorun yaşiyorum, insan çalışma saati kayıp oludu ve onun yuznden talafi saati yapdım, çok kotu bir kargo firma.


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.