Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi
Telefon Numarası: 0212 235 84 48
Adres: Şark Kahvesi, Fatih Sultan Caddesi, No: 270/A Okmeydanı

Şişli / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: E-posta adresi bulunamadı
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi logo Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi; Şark Kahvesi, Fatih Sultan Caddesi, No: 270/A Okmeydanı Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 235 84 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi; Şark Kahvesi, Fatih Sultan Caddesi, No: 270/A Okmeydanı Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 235 84 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bölümünü kullanarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. feray_çakır diyor ki:

    ben amwey üyesiyim ayrın 13de verdiğim şiparişmi sizin kargonuz hala teslim etmedi şirketi ardım ve yurt içi kargodan kaynaklandıgın söyledi şirken bana benim maduriyetim kim gidericek ürünlerim zamanıda teslim edemedim bir çok üyem ürünü iptal eti ben izmire girseyddim sizden çabuk laır glridm olmadı beyler olmadı çok sinrlyim tel nosu vermişniz siteye ve ben szie ulaşamıyorum işiniz düzgün yapın bu koliyi bugün isityorum


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.