Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi
Telefon Numarası: 0212 639 98 78 - 0212 552 16 04
Adres: Zafer Mah. Çalişlar Sok. No:16 / Yenibosna

Bahçelievler / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: sirinevler@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi logo Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi; Zafer Mah. Çalişlar Sok. No:16 / Yenibosna Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 639 98 78 - 0212 552 16 04 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Ahmet diyor ki:

    Bu kadar asık suratlı , müşteriyi surekli bilmişlik edasıyla tersleyen ,telefonlars kesinlikle bakmayan ( şubede surekli goruyorum telefon yana yana calıyor adamlar sanki radyo gibi onu dinliyor) baştan sağma iş yapılan , kargoyu göndermeyi unutan ve kargom nerde diyen müşteriye bn faturasını kesmedim diye azarlıyan daha binlerce şey her internet alışverişimde mecburen burdan yolluyorlar hepsindede sıkıntı yaşıyorum….


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.