Aras Kargo Ağrı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Ağrı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Ağrı Şubesi logo Aras Kargo Ağrı Şubesi; Kağızman Cad. No:22 Merkez / Ağrı adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0472 215 73 02 - 0472 215 31 10 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Ağrı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Ağrı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Ağrı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. tuncay dedi ki:

    lütfen işinizi doğruyapın 2 gündür iğdıra paket bekliyorum paketimi yanlışlıkla ağrıya göndermişsiniz ığdıra gönderein

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.