Aras Kargo Akarsu Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,80 - 10 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Akarsu Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Akarsu Şubesi logo Aras Kargo Akarsu Şubesi; Emniyetevleri Mahallesi Akarsu Caddesi Oğuzhan Sokak No:1 Kağıthane / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 282 70 31 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Akarsu Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Akarsu Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Akarsu Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. SERKAN dedi ki:

    üstün başarı ve yürekden hizmttleriniz için bende bir aras personeli olarak sizlere candan teşekkürlerimi sunarım sevginiz ve saygınız daim olsun

    • Oktay dedi ki:

      Kargo Şubesi sitesi olarak ricalarımızı sunarız. Gönülden çalışmalarınız için sizlere teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.