Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aras Kargo Akyurt Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Aras Kargo Akyurt Şubesi
Telefon Numarası: 0312 399 22 59 - 0312 399 80 41
Adres: Yıldırım Beyazıt Mahallesi, No: 44/1 (Altınova)

Akyurt / Ankara
Aras Kargo Telefonu: 444 25 52
İnternet Sitesi: http://www.araskargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Aras Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Aras Kargo Gönderim Ücreti Hesaplayıcı
Kargo Gönderim: Aras Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Aras Kargo Akyurt Şubesi Haritası


Aras Kargo Akyurt Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Aras Kargo Akyurt Şubesi logo Aras Kargo Akyurt Şubesi; Yıldırım Beyazıt Mahallesi, No: 44/1 (Altınova) Akyurt / Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0312 399 22 59 - 0312 399 80 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: Ankara, Aras Kargo

Aras Kargo Akyurt Şubesi Bilgiler

Aras Kargo Akyurt Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Akyurt Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Akyurt Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(3 Yorum)

  1. TAHA YASİN ÇINAR diyor ki:

    durbuldum com bir ürün satın aldım .18 mart 2013 tarihinde dedeme (ÖMER ÇINAR) kargo geldiğinde kendi kargomu sordum.arabada olduğunu karışık olduğu için yarın 19 mart 2013 te getireceklerini söylediler fakat çubuk ta aracı gördüğümüz halde kargom gelmedi .zaten dedemin kargoyuda 4 gün sonra akşam üstü binbir tarifle getirdiler.akyurt aras kargo şubesinden şikayetçiyim.pursaklar şubesinde böyle sorun olmuyor


  2. TAHA YASİN ÇINAR diyor ki:

    akyurt şubesi krgoyu geç teslim ediyor adresleri bulamıyor telefon ile aradığımızda doğru düzgün cevap verilmiyor


  3. Modarator diyor ki:

    Telefon numaraları normal lütfen tekrar deneyiniz.


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.