Aras Kargo Akyurt Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 3 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Akyurt Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Akyurt Şubesi logo Aras Kargo Akyurt Şubesi; Yıldırım Beyazıt Mahallesi, No: 44/1 (Altınova) Akyurt / Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0312 399 22 59 - 0312 399 80 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Akyurt Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Akyurt Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Akyurt Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

  1. durbuldum com bir ürün satın aldım .18 mart 2013 tarihinde dedeme (ÖMER ÇINAR) kargo geldiğinde kendi kargomu sordum.arabada olduğunu karışık olduğu için yarın 19 mart 2013 te getireceklerini söylediler fakat çubuk ta aracı gördüğümüz halde kargom gelmedi .zaten dedemin kargoyuda 4 gün sonra akşam üstü binbir tarifle getirdiler.akyurt aras kargo şubesinden şikayetçiyim.pursaklar şubesinde böyle sorun olmuyor

  2. akyurt şubesi krgoyu geç teslim ediyor adresleri bulamıyor telefon ile aradığımızda doğru düzgün cevap verilmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.