Aras Kargo Alibeyköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,50 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Alibeyköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Alibeyköy Şubesi logo Aras Kargo Alibeyköy Şubesi; Esentepe Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi No:31/A Eyüp / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 627 76 62 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Alibeyköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Alibeyköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Alibeyköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Nurullah dedi ki:

    Kardeşim benim kargomun geldiğine dair karşılık mesaj yolladınız 2 gün arka arkaya ama hala elime ulaşmadı ben evde 4 gündür kargo bekleyip duruyorum Nurullah Çiçek adına olan kargomu yarın elime ulaştırırsanız memnun olurumm….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.