Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,50 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi logo Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi; İstanbul Yolu 28. Km Sarayköy Mevki Kazan / Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0312 418 57 78 - 0549 781 89 49 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Ankara Kurumsal Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Ramazan özkan dedi ki:

    Kargomun nerde olduğunu öğrenemiyorum ben ankara gölbaşı oyaca mahallesinden sizlere ulasmaya calısıyorum internetdeli numaralarınızı arıyorum birini acan yok biri kapalı bir kargo sirketinin telefonu neden kapalı olur anlamıyorum 5456124206 bana ulasırsanız sevinirim acil sekilde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.