Aras Kargo Atisan Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Atisan Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Atisan Şubesi logo Aras Kargo Atisan Şubesi; Yıldız Sanayi Sitesi, Bağdat Caddesi, 1. Blok. No: 41 (Ostim) Yenimahalle / Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0312 354 20 43 - 0312 354 36 93 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Atisan Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Atisan Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Atisan Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. cihan dedi ki:

    bir haftadır kargom da bi hareketlilik yok sizinle calıştıgıma cok pişman oldum birdaha asla sizden kargo talebinde bulunmayacagım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.