Aras Kargo Ayrancı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Ayrancı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Ayrancı Şubesi logo Aras Kargo Ayrancı Şubesi; Uçarlı Sokak, No: 21/A (Yukarı Ayrancı) Çankaya / Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0312 426 15 79 - 0312 467 96 40 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Ayrancı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Ayrancı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Ayrancı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Nur Canoğlu dedi ki:

    SMS’i evimdeyim diye tıkladığım halde kargom başka yere teslim edilmiş! Aranmadım da. Uçarlı şubesinin iki numarası da geçerli değil. Müşteri hizmetlerini aramak ta başka macera! Üstelik evden çıkma şansım yok! Bir daha umarım hiç bir şey Aras kargo üzerinden gelmez bana!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.