Aras Kargo Bereç Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,50 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Bereç Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Bereç Şubesi logo Aras Kargo Bereç Şubesi; Uluyol Kışla Caddesi İşkent Sanayi Sitesi E Blok -10 No:79 Bayrampaşa/İstanbul Gaziosmanpaşa / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 563 09 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Bereç Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Bereç Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Bereç Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. anna dedi ki:

    kargonuz çok gec geliyör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.