Aras Kargo Binsa Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,83 - 6 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Binsa Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Binsa Şubesi logo Aras Kargo Binsa Şubesi; Kaleönü Mh. Cami Sk. No:1 Küçük Sanayi Sit. Binsa / Bingöl adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0426 232 75 57 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Binsa Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Binsa Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Binsa Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. suat dedi ki:

    gelen kargoları eve teslim etmiyorlar inanın çok sinirliyim

  2. özgör dedi ki:

    kargom binsaya geleli dört gün oldu ama adrese daglımı ne zaman yapılacak bellisiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.