Aras Kargo Çayırova Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,41 - 17 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Çayırova Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Çayırova Şubesi logo Aras Kargo Çayırova Şubesi; Çayırova Mahallesi Fatih Caddesi No:56 Çayırova/Kocaeli Gebze / Kocaeli adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0262 743 19 24 - 0262 743 95 09 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Çayırova Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Çayırova Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Çayırova Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. KEZBAN İNCİ dedi ki:

    KARGOM GELİCEKTİ 22.01.2024 TARİHİNDE SAAT 19:00 DA TESLİM EDİLDİ GÖZÜKÜYOR VE MAİL ATIILDI TESLİM EDİLDİ DİYE FAKAT NE TESLİM VAR NE KARGO VAR ŞİKAYETÇİYİM KARGIODA ÇOCUĞUMUN ÜRÜNÜ VARDI VE ÇOK AĞLADI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.