Aras Kargo Fikirtepe Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,86 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Fikirtepe Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Fikirtepe Şubesi logo Aras Kargo Fikirtepe Şubesi; Merdivenköy Mah. Hızır Bey Cad. No:142/A Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0549 776 81 11 - 0549 776 81 12 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Fikirtepe Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Fikirtepe Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Fikirtepe Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

4 Yanıt

 1. selamlar

  fikirtepe şubesinin telefonları ya çalışmıyor yada cevap verecek kimse yok..

  gereğini rica ederim

 2. mehmet dedi ki:

  merhaba
  fikirtepe aras kargo telefonlarına neden ulaşılamıyor.

 3. erhan dedi ki:

  tuzla yurtiçi kargo ya adresten teslim ettiğim zarfları çay içtikleri kahvede unutmuşlar arkadaşlar, bana tanımadğım bi kahveci adam geri getirdi çok ivedi ve önemli evrakları, güven sıfır artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.