Aras Kargo Firuzköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,00 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Firuzköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Firuzköy Şubesi logo Aras Kargo Firuzköy Şubesi; Mustafa Kemalpaşa Mahallesi No:17 Avcılar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 423 54 36 - 0212 423 55 49 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Firuzköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Firuzköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Firuzköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Zeynep dedi ki:

    Benim kargom 4 gündür adrese ulaşmadı bu nasıl bir dikkatsizlik ayrıca ulaşmadığının yanı sıra hiç bilinmeyen bir isme teslim edilmiş kargomu bulup yerine ulaştırmanızı rica ediyorum iyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.