Aras Kargo Giresun Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,51 - 43 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Giresun Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Giresun Şubesi logo Aras Kargo Giresun Şubesi; Atatürk Bulvarı No:31 Merkez / Giresun adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0454 216 59 02 - 0454 212 02 97 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Giresun Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Giresun Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Giresun Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Giresun dedi ki:

    Hizmet cok kotu her anlamda kurallara uyma 0 subelere ulasmak ALLAH a ulasmaktan zor herseyleri sacma turkitede uzak dyrulmasi gereken kargolar ARAS KARGO,YIRT ICINKARGO,PTT KARGO,SURAT KARGO kargonuzu gidin denizr atin ulasma sansi daha fazla yada otovus ile yollayin daha rahat bu nedir kargo geliyor bilgi alacan sube telefona cevap vermez kargo g3lince 3 gun b3kleme suresi olur ama 2 ci geri gonderirler birde uate cikmaya calisirlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.