Aras Kargo İncirkent Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,33 - 3 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo İncirkent Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo İncirkent Şubesi logo Aras Kargo İncirkent Şubesi; İzmir Asfaltı Üzeri Fatih Mah. No:63 Merkez / Aydın adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0256 226 61 30 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo İncirkent Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo İncirkent Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo İncirkent Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. eda yeleser dedi ki:

    dün akşam saatlerinde incirkent şubesine gittim babamla babamn acil gönderilmesi gereken bir kargosu vardı ve saat 19:15 idi bütün kargo şirketlerini dolaşmama rağmen bu kargonun gönderimini yapamadık .mesai bitmişti.ancak incirkent şubesine çok minettarım ki benim ve ailemi çok mutlu etti.kargomuzu gönderdiler teşşekkr ederim incirkent şube .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.