Aras Kargo Kimmer Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,84 - 19 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Kimmer Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Kimmer Şubesi logo Aras Kargo Kimmer Şubesi; Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi D-07 Parsel Tuzla / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 593 25 17 - 0216 593 25 18 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Kimmer Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Kimmer Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Kimmer Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. CANAN KURT dedi ki:

    Merhaba ;

    Şubelerinizin telefonlarına bir türlü ulaşamıyorum. Çok problemli bir şube haline geldi. Genel merkeze şikayet bildirdik dönüş yok. Kargolarımız alınmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.