Aras Kargo Köyiçi Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,58 - 19 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Köyiçi Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Köyiçi Şubesi logo Aras Kargo Köyiçi Şubesi; Yenikent Mah. 669 Sok. No:3/A Büyükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 596 05 40 - 0212 596 24 43 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Köyiçi Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Köyiçi Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Köyiçi Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

 1. Faruk ÇAĞLA dedi ki:

  Aras Kargo, Esenyurt Köyiçi şubesinden memnun değilim.Mecidiyeköyden adıma yollanan kargo adresime niye teslim edilmedi diye sorduğumda benim şubeye gidip teslim aldığımı söylediler, oysa teslim almadım. Fakat Mecidiyeköy şubesinde çalışan Cevher bey, Esenyurt şubesini arayarak kargomun yarım saat içinde adresime teslim edilmesini sağladı.İki şube arasındaki fark.

 2. aysel tip dedi ki:

  merhaba
  Ercan Bey sizi sabah erkenden kargomu iş adresime göndermeniz için bilgilendirmemize rağmen ne dönüş yaptınız nede telefonlarımızı açtınız sürekli meşgule attınız İlginiz için gerçekten çokk teşekkür ederiz

 3. Burcu dedi ki:

  Aramadan getirmişler işin yok bide kargonun peşinden koş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.