Aras Kargo Kozyatağı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,50 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Kozyatağı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Kozyatağı Şubesi logo Aras Kargo Kozyatağı Şubesi; Bayar Cad No: 97 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 464 31 80 - 0216 464 31 81 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Kozyatağı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Kozyatağı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Kozyatağı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Adıma gelen kargomu Kızıltoprak şb.nizden almak istiyorum.Lütfen yardımcı olunuz.Zira ikametim Kızıltopraktır.Size neden gitti ki…Benim gibi yaşlı birini niçin yoruyorsunuz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.