Aras Kargo Kurttepe Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,80 - 5 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Kurttepe Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Kurttepe Şubesi logo Aras Kargo Kurttepe Şubesi; Yurt Mah. Turgut Özal Bulvarı 71487 .Sokak Peyami Görgün Apt. No:5/A Çukurova / Adana adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0322 257 00 21 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Kurttepe Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Kurttepe Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Kurttepe Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. Gamze dedi ki:

    elli kere aradım sonunda telefona baktılar böle sorumsuzluk olmaz….

  2. neslihan mete dedi ki:

    sorumsuz bi firma ne kargomuz gününde geliyor nede tlflara bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.