Aras Kargo Mercan Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Mercan Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Mercan Şubesi logo Aras Kargo Mercan Şubesi; Mercan Mahallesi Tacirhane Sokak Murat İş Hanı No:19 Eminönü / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 512 59 47 - 0212 512 46 11 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Mercan Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Mercan Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Mercan Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. yakup özcan dedi ki:

    Bir saattir yukarıdaki telefondan ulaşamıyorum.Sürekli meşgl çalıyor.Meşgul çalmadığı zamanda cevap vermiyor.Muhtemelen cevap verdiklerinde de bu saatten sonra adresten posta alamıyoruz diyeceklerdir.Irarla aramaya devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.