Aras Kargo Mücahitler Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,67 - 6 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Mücahitler Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Mücahitler Şubesi logo Aras Kargo Mücahitler Şubesi; Kurtuluş Mahallesi Karaisalı Cad. No:84/A Döner Apt. Zemin Kat Seyhan / Adana adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0322 453 58 65 - 0322 458 13 39 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Mücahitler Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Mücahitler Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Mücahitler Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Neslihan Köse dedi ki:

    aslında yorum değilde ricada bulunmak istiyorum lütfen ilgileniniz.DÜN Rahatsız bir oğlum var onu belli saattlerde okula götürmek zorundayım tam o saatlerde arkadaşlarınız kargo için gelmişler ama beni bulamamışlar tam 1,5 la 2,5 arası evde yoktu o saatlerde hemen aradım ama dönüş ve ilgilenme olmadı maruzatımı bildirdiğim halde bu gün bu saat oldu hala bekliyorum lüt fen ilgilenir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.