Aras Kargo Postabaşı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,22 - 23 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Postabaşı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Postabaşı Şubesi logo Aras Kargo Postabaşı Şubesi; 19 Mayıs Caddesi No:7 Büyükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 883 52 65 - 0212 882 01 57 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Postabaşı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Postabaşı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Postabaşı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Meral dedi ki:

    Aras kargo postabaşı şube tlf ulaşılmıyor kargom gelmedi bilgi alamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.