Aras Kargo Sefaköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,50 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Sefaköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Sefaköy Şubesi logo Aras Kargo Sefaköy Şubesi; Kemalpaşa Mah. Sultanmurat Cd. No:47/B Küçükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 425 96 44 - 0212 592 29 47 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Sefaköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Sefaköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Sefaköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. nurdan tunca dedi ki:

    sürekli arıyorum telefona bakan kimse yok ulaşamıyorum.yol tarifi alıcam bir türlü kimseye ulaşamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.