Aras Kargo Sinop Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Sinop Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Sinop Şubesi logo Aras Kargo Sinop Şubesi; Kaleyazı Mah. Tuzcular Cad. No:6 Merkez / Sinop adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0368 261 05 57 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Sinop Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Sinop Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Sinop Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. Erkan algül dedi ki:

    Burada yazan 0368 261 05 57 nolu tlf numarası sinop57 özelgüvenlik eğitim kurumuna aittir. Lütfen düzeltin

  2. Hasan dedi ki:

    0368 261 05 57 bu numara Sinop 57 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu’na aittir. Numaranın sinop aras kargoya ait olduğu bilgisinin sitenizden kaldırılmasını rica ediyorum. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.