Aras Kargo Şirinevler Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,29 - 62 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Şirinevler Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Şirinevler Şubesi logo Aras Kargo Şirinevler Şubesi; Şirinevler Mah. Mareşal Çakmak Cad. 3. Sok. No:12/3 Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0549 782 10 52 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Şirinevler Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

  1. halit velit dedi ki:

    Bu nedir ya şirinevler şubesini 2 kere aradım gelin kargom var dıye adamlar gelmiyorlar bumudur sistem hoca ayıptır …

  2. leyla yılmaz dedi ki:

    sabah 9 da aradim bir zarf var göndermem gerekti öğleden sonra alacaklar dedi kaç defa aramama rağmen henüz gelip almadilar .şu an saat 5 ve gelen yok zannetmiyorumda gelecekler bumu müşteri memnuniyeti arasla çalışmak yok artık

  3. cansu yılmaz dedi ki:

    zamanın da kargolar elimize ulaşmıyor benim kargo mu şubede bekletiyorlar ama getirmiyolar hiç memnun kalmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.