Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi logo Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi; Abdurrahmangazi Mh.Emir Cd.No:17 Sultanbeyli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 398 37 78 - 0216 496 17 05 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

 1. abdullah özmen dedi ki:

  telefonlar devamlı meşkul telefon calıyo açanyok gelen paket geç teslim oluyo

 2. baki sümer dedi ki:

  kargolar çok geç teslim ediliyor
  ankaradan gelen kargo 3gündür yok
  normalde 24 saatte teslim edilebilir
  telefonlara cevap verilmiyor.sürekli meşgul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.