Aras Kargo Toros Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,50 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Toros Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Toros Şubesi logo Aras Kargo Toros Şubesi; Kenan Evran Bulvarı 24.Durak İnanır Apt. Zemin Kat Adasa Sitesi Karşısı Çukurova / Adana adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0322 232 67 47 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Toros Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Toros Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Toros Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

 1. gamze beken dedi ki:

  Yıllardan beri kurumsal olarak çalıştığımız Toros şubenin,

  Yöneticisi,tüm personeli ve kuryelerine; tüm gönderilerimizde özenli,saygılı ve özverili davranışlarından dolayı teşekkür ederim.Özellikle başta Mazhar Bey,Hatice Hanım,Dudu Hanım,Ali Bey ve Faik Bey alım saati geçmiş olsa dahi tekrar alım talebimizi geri çevirmemiştir.
  Gönderi teslimatlarında yaşanan sıkıntılı duruma acil çözüm üretebilmektedirler.Daha uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileklerimizle….

  Gamze Beken
  Guppy Pet Shop-Evcilal.com
  Mağaza Müdürü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.