Aras Kargo Van Gölü Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,27 - 15 oy
Loading...Loading...

Harita

Aras Kargo Van Gölü Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Aras Kargo Van Gölü Şubesi logo Aras Kargo Van Gölü Şubesi; Şabaniye Mah. İpekyolu Devlet Hastanesi Yanı Keve İş Merkezi No:9 - / Van adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0432 217 00 20 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargo Van Gölü Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Aras Kargo Van Gölü Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Aras Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Aras Kargo Van Gölü Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

  1. F.Agah ÖZDEMİR dedi ki:

    2 saatdir telefon ediyorum. Allah rızası için kaldıran yok. Ama çok görmüyorum. Aras kargo…başka yoruma gerek var mı?

  2. hilal erbenzer dedi ki:

    saat 16:00a kadar kargomu bekledim işim vardı çıkmak zorundaydım ve defalarca aradım iletişim kurmak için defalarca çaldı ama cevap veren olmadı.akşam eve geldim kargonuz teslim edeilemedi denmiş ve iletişim kurmak için telefon numarası bırakılmış.ama ben bu telefon numarasına ulaşamıyorum işi gücü bırakıp bu kargonun peşindenmi koşacam ben şimdi??

  3. ayşe poyraz dedi ki:

    günlerdir arıyorum telefona cvp verilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.