Mng Kargo Beykent Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,67 - 3 oy
Loading...Loading...

Harita

Mng Kargo Beykent Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Mng Kargo Beykent Şubesi logo Mng Kargo Beykent Şubesi; Beylikdüzü Sanayi Sitesi, No: 22 Büyükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 873 20 92 - 0212 873 21 89 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Mng Kargo Beykent Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Mng Kargo Beykent Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Mng Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Mng Kargo Beykent Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. özkan dedi ki:

    kargo şirketi beykent mng şubesi tel bakmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.