Mng Kargo Samandıra Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,57 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

Mng Kargo Samandıra Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Mng Kargo Samandıra Şubesi logo Mng Kargo Samandıra Şubesi; Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cad. No:57 (Sancaktepe) Kartal / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 311 68 64 - 0216 311 35 78 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Mng Kargo Samandıra Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Mng Kargo Samandıra Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Mng Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Mng Kargo Samandıra Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.