Mng Kargo Türksan Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,00 - 9 oy
Loading...Loading...

Harita

Mng Kargo Türksan Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Mng Kargo Türksan Şubesi logo Mng Kargo Türksan Şubesi; Cihangir Mah. Meşrutiyet Cad. No:13 Avcılar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 422 84 06 - 0212 422 81 59 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Mng Kargo Türksan Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Mng Kargo Türksan Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Mng Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Mng Kargo Türksan Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. GÜLDA ATAŞ dedi ki:

    telefonlara ulaşamıyoruz ya meşkul yada cevap veremiyorlar böyle bir hizmet olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.