Mng Kargo Yakacık Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,40 - 5 oy
Loading...Loading...

Harita

Mng Kargo Yakacık Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Mng Kargo Yakacık Şubesi logo Mng Kargo Yakacık Şubesi; Cumhuriyet Mah. Çetin Sok. Karamanoğlu Apt. B Blok D: 8/6 (Yakacık) Kartal / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 451 94 23 - 0216 451 93 95 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Mng Kargo Yakacık Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Mng Kargo Yakacık Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Mng Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Mng Kargo Yakacık Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Ben memnun kalmadım kusura bakayım kargo ücreti alıp ürünümü adresime teslim edilmedi ve tüketici haklarınada şikayet edeceğim bilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.