Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi logo Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi; Çobançeşme Mah. Fatih Cad. No:20 Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 653 13 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo Çobançeşme Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. ÖMER EREN dedi ki:

    BEŞ PARA ETMEZ Bİ KARGO ŞUBESİ.2 GÜNDEN BERİ ARIYORUM KARGOMU ALMIYORLAR.BUNUN ADI TERBİYESİZLİKTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.