Sürat Kargo Emniyet Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...Loading...

Harita

Sürat Kargo Emniyet Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Sürat Kargo Emniyet Şubesi logo Sürat Kargo Emniyet Şubesi; Burhaniye Mah. Neşetbey Sok. No:22 Üsküdar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 321 43 08 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Sürat Kargo Emniyet Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo Emniyet Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo Emniyet Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Kalender174986 dedi ki:

    Lütfen bu dağıtım yapan terbiyesiz elemanlarını uyarın paketleri sahiplerine teslim etsinler rast gele atıp gitmesinler biraz saygı ve nezaket içinde olsunlar herkes ekmek yediği yere saygılı olacak işine sahip çıkacak çalıştığı kuruma zarar vermeyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.