Sürat Kargo Yenisahra Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 3 oy
Loading...Loading...

Harita

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi logo Sürat Kargo Yenisahra Şubesi; Barbaros Mah. Evren Cad. No:62 Ataşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 472 69 37 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo Yenisahra Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. HÜLYA ULUDAĞ dedi ki:

    Merhaba,

    Bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi olamaz. Hiç bir şekilde telefona cevap alamıyorsunuz bu kadar geniş rahat çalışan bir yer olamaz. Genelde PTT beğenilmez ama PTT de dağıtıcının numarasına kadar ulaşabiliyorsun. Kargo 2 gündür şubede bekliyor. Neden bekliyor ? Neden teslimat sağlanmıyor ? Nedennnnnnnnn.ACİL OLARAK GÜN İÇİNDE TESLİMATIN SAĞLANMASINI TALEP EDİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.