Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Sürat Kargo Yenisahra Şubesi
Telefon Numarası: 0216 472 69 37
Adres: Barbaros Mah. Evren Cad. No:62

Ataşehir / İstanbul
Sürat Kargo Telefonu: 0850 202 0 202
İnternet Sitesi: http://www.suratkargo.com.tr
Reklamlar:
Kargo Takip: Sürat Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi Haritası


Sürat Kargo Yenisahra Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi logo Sürat Kargo Yenisahra Şubesi; Barbaros Mah. Evren Cad. No:62 Ataşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 472 69 37 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Sürat Kargo

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi Bilgiler

Sürat Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Sürat Kargo Yenisahra Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Sürat Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Sürat Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. HÜLYA ULUDAĞ diyor ki:

    Merhaba,

    Bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi olamaz. Hiç bir şekilde telefona cevap alamıyorsunuz bu kadar geniş rahat çalışan bir yer olamaz. Genelde PTT beğenilmez ama PTT de dağıtıcının numarasına kadar ulaşabiliyorsun. Kargo 2 gündür şubede bekliyor. Neden bekliyor ? Neden teslimat sağlanmıyor ? Nedennnnnnnnn.ACİL OLARAK GÜN İÇİNDE TESLİMATIN SAĞLANMASINI TALEP EDİYORUM


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.