UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,72 - 18 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi logo UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi; Kocatepe Mah. Cıcoz Dere Sk. No:9/A Bayrampaşa / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 437 24 75 - 0212 437 24 78 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Bayrampaşa Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. barış gülcan dedi ki:

    bayrampaşa maltepede ticari işletmemiz var kargo göndermek istiyoruz acaba bayrampaşa kartaltepe şubesi bize gelir mi 0532 264 99 50 iletişim telefonum

  2. Saliha dedi ki:

    Yaklaşık 15 gündür size ulaşmaya çalışıyorum. Bayrampaşa şubesi taşınalı 5 sene olmus hala adres aynı. Bir zahmet kaldırın bari. Sizin yüzünüzden her sokağı öğrendik. Insana eziyet etmekten başka birşey değil. Size nasıl ulaşırız. Canon la çalışıyormuş sunuz yazıcı var arızalı firmaya gitmedi lazim servus kodu aldık ama size ulaşmak mümkün degil. Bari suz bize ulaşın tabi bi mail adresi doğru ise. Lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.